10271.
392. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
ETA jelzéssel: Virágcsendélet, olaj, vászon, üvegezett fa keretben, 24x33 cm