Claude Monet után másolta Liber Gizella jelzéssel a hátoldalán: Tavasz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/392/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Claude-Monet-utan-masolta-Liber-Gizella-jelzessel-a-hatoldalan-Tavaszi-viragzas-Olaj-vasz~II2374309
2374309
10316
392
15000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Claude Monet után másolta Liber Gizella jelzéssel a hátoldalán: Tavaszi virágzás. Olaj, vászon. Sérült keretben. 63x80 cm
: pelikán_kristóf