Boromisza Tibor jelzéssel: Utcán. Olaj, karton. Sérült. Fa keretben. 7... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/392/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Boromisza-Tibor-jelzessel-Utcan-Olaj-karton-Serult-Fa-keretben-77x54-cm~II2374361
2374361
10261
392
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
10 000 HUF 27,03 EUR , 29,41 USD
Beschreibung: Boromisza Tibor jelzéssel: Utcán. Olaj, karton. Sérült. Fa keretben. 77x54 cm
: pelikán_kristóf