Ujváry Lajos (1925-2006): Virágok. Akvarell, papír, jelzett. Papírra k... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/392/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Ujvary-Lajos-1925-2006-Viragok-Akvarell-papir-jelzett-Papirra-kasirozva-19-5x13-cm~II2357707
2357707
10221
392
4400
Beschreibung: Ujváry Lajos (1925-2006): Virágok. Akvarell, papír, jelzett. Papírra kasírozva. 19,5x13 cm
: sza