10181. 392. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 000 HUF
0 HUF
Rudnay Gyula (1878-1957): Vízhordó, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, lap széle kissé foltos, 24×16 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras