Rácz András (1926-2013): Csendélet. Olaj, farost, jelzett. Bal felső s... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/392/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Racz-Andras-1926-2013-Csendelet-Olaj-farost-jelzett-Bal-felso-sarkaban-kisse-serult-~II2366814
2366814
10171
392
40000
Rufpreis:
40 000 HUF 108,11 EUR , 117,65 USD
Beschreibung: Rácz András (1926-2013): Csendélet. Olaj, farost, jelzett. Bal felső sarkában kissé sérült. 49,5x39,5 cm
: karap_norbert