Olajos György (1953-): Gubbasztók (Mezőtúr), 1993. Akvarell, papír, je... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/392/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Olajos-Gyorgy-1953-Gubbasztok-Mezotur-1993-Akvarell-papir-jelzett-es-datalt-Olajos~II2348988
2348988
10155
392
Rufpreis:
20 000 HUF 54,05 EUR , 58,82 USD
Beschreibung: Olajos György (1953-): Gubbasztók (Mezőtúr), 1993. Akvarell, papír, jelzett és datált (Olajos György 1993 VI.). Lap alja foltos. 42×37 cm
: pelikán_kristóf