Horváth Endre (1896-1954) 2 db rézkarca: Lánchíd, rézkarc, papír, jelzett a rézkarcon, 10,5×13 cm és az MNB épülete a Szabadság téren, rézkarc, papír, jelzett a rézkarcon, 10,5×14 cm