Barabás István (1914-2007). Erdélyi táj. Olaj, vászon. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 49,5x64 cm / István Barabás (1914-2007): Transylvanian landscape. Oil on canvas. Signed. Framed with glass. 49,5x64 cm