Gentile, Sylvester P.: Tunneldiódák. Bp., 1965, Műszaki. Kiadói egészv... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/392/kategorien~Bucher/Bucher-Technik~1000011/Gentile-Sylvester-P-Tunneldiodak-Bp-1965-Muszaki-Kiadoi-egeszvaszon-kotes-serult-~II2375825
2375825
17723
392
900
Books: Technics
Rufpreis:
900 HUF 2,43 EUR , 2,65 USD
Beschreibung: Gentile, Sylvester P.: Tunneldiódák. Bp., 1965, Műszaki. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
: nagy_andras