15019.
392. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
Budapesti üdvözlet. Szerk.: Kollin Ferenc. A régi Budapest korabeli képeslapok és reklámok tükrében. Bp., 1983, Helikon. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Térkép-melléklettel (Budapest fő- és székváros legújabb térképe, kész. Homolka József, lépték nélkül, az 1896-os kiadás reprintje, 78,5×63 cm.) Kiadói egészvászon kötésben, kiadói karton-tokban, jó állapotban.