15002.
392. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Az utas könyve. Magyar utazási kézikönyv és útmutató. Városok, gyógyfürdők, üdülő- és nyaralóhelyek, egészségügyi, sport és turisztikai intézmények részletes ismertetője. 1940 III. kiadás kiegészítő rész Kelet-Magyarország, Észak-Erdély. Bp., 1941, Országos Magyar Vendégforgalmi Szövetség. Kiadói egészvászon kötés, kivehető térképmelléklettel, gerincnél kissé kopott, egyébként jó állapotban.