Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 175

Dr. Toldy László: Budapest régibb és ujabb czímerei. Bp., 1896, Kilián Frigyes, 22 p. Papírkötésben, javított és részben pótolt borítóval.
15012.

Rufpreis:
4 000 HUF
15013.

Rufpreis:
4 000 HUF
Sev. Vilnay- Dr. A. Bonne: Palästina-Führer.Jerusalem, 1935. Stematzky Publishing Co. Kiadói bőrkötésben.
15014.

Rufpreis:
4 000 HUF
Mezey István: Az igazi Japán. 24 képes táblával. Bp., 1939, Magyar Nippon Társaság. Félvászon-kötésben. eredeti papírborítóval, melyen kisebb szakadások
15015.

Rufpreis:
3 000 HUF
Donner Kornél: Ujzéland. Bp.,[1939] ,Szerzői kiadás. Fekete-fehér képtáblákkal illusztrált. Kiadói festett egészvászon-kötés.
15016.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
Auf den Italienischen Strassen. Roma, 1933, ENIT (Italian State Toruist Department/Olasz Nemzeti Idegenforgalmi Iroda), 36 p. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált utazási prospektus. Kiadói papírkötés.
15017.

Rufpreis:
3 000 HUF
1931 Csonka-Magyarország közigazgatási, törvénykezési és közlekedési helységnévtára. A Belügyi Közlönyv 1931. évi 26. számáig megjelent változtatásokkal lezárt 1931-32. évi kiadás. Szerk.: Várady Károly. Bp., 1931, Magyar Szent Korona Országai Helységnévtárának Kiadóhivatala, 135+1 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé szakadt borítóval.
15018.

1931 Csonka-Magyarország közigazgatási, törvénykezési és közlekedési helységnévtára. A "Belügyi Közlönyv" 1931. évi 26. számáig megjelent változtatásokkal lezárt 1931-32. évi kiadás. Szerk.: Várady Károly. Bp., 1931, "Magyar Szent Korona Országai Helységnévtárának Kiadóhivatala", 135+1 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé szakadt borítóval.

Rufpreis:
3 000 HUF
Budapesti üdvözlet. Szerk.: Kollin Ferenc. A régi Budapest korabeli képeslapok és reklámok tükrében. Bp., 1983, Helikon. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Térkép-melléklettel (Budapest fő- és székváros legújabb térképe, kész. Homolka József, lépték nélkül, az 1896-os kiadás reprintje, 78,5×63 cm.) Kiadói egészvászon kötésben, kiadói karton-tokban, jó állapotban.
15019.

Rufpreis:
1 200 HUF
15020.

Rufpreis:
1 800 HUF
Nemes Jenő György: Ivókúrák Budapest gyógyforrásainál. Balneológiai és idegenforgalmi ismertető. Idegenforgalmi Könyvtár. Bp.,én.,Magyar Idegenforgalmi Érdekeltségek Szövetsége, 42+2 p. Kiadói papírkötés.
15021.

Rufpreis:
1 800 HUF
Gróf Vay Sándor: Pestvármegyei históriák. Bp, 1907,Légrády testvérek. Papírkötésben, foltos, kopott papírborítóban, magánkönyvári pecséttel.
15022.

Rufpreis:
1 600 HUF
15023.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF