A Tiszaeszlári bűnper. Bary József vizsgálóbíró emlékiratai. Bp., 1942, Magyar Élet, 848 p. Harmadik kiadás. Kiadói kopott félvászon kötésben, egy javított, sérült lappal (337/338.)