Pethő Sándor: Világostól Trianonig. A mai Magyarország kialakulásának története. A földrajzi részt írta Fodor Ferenc. Bp., 1925, Enciklopédia Rt. Második kiadás. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötésben.