Verne Gyula: Sztrogoff Mihály. A cár futárja. Ford.: Kövér Ilma. Geige... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/392/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000017/Verne-Gyula-Sztrogoff-Mihaly-A-car-futarja-Ford-Kover-Ilma-Geiger-Richard-rajzaival-Bp~II2369117
2369117
17911
392
Rufpreis:
1 800 HUF 4,86 EUR , 5,29 USD
Beschreibung: Verne Gyula: Sztrogoff Mihály. A cár futárja. Ford.: Kövér Ilma. Geiger Richárd rajzaival. Bp., én., Tolnai. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
: karap_norbert