Verne Gyula: Dél csillaga. A gyémántok hazája. Ford.: György Aladár. Fekete-fehér illusztrációkkal. Bp.,é.n.,Franklin. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett félvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal.