Remekírók képes könyvtára 17, 18. Gróf Széchenyi István válogatott munkái I-II. Szerk.:Radó Antal. Bp., én., Lampel Róbert cs. és kir. udvari könyvkereskedés kiadása. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas állapotban.