Fekete István: Csí. Történet állatokról és emberekről. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,(1940),Singer és Wolfner, 244 p. Első kiadás. Kiadói kissé kopott, kissé foltos egészvászon-kötésben.