17884.
392. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
10 000 HUF
20
Babits Mihály: Halálfiai. Propagandakiadás. Bp.,[1935],Athenaeum, 695+1 p. Kiadói kopott, foltos aranyozott egészvászon-kötés, firkált elülső szennylappal, laza kötéssel. A szerző, Babits Mihály (1883-1941) által aláírt példány.