Porcelán madár és kacsa, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/391/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Porcelan-madar-es-kacsa-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomokkal-m-3-5-es-13-cm~II2277755
2277755
11267
391
Beschreibung: Porcelán madár és kacsa, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 3,5 és 13 cm
: karap_norbert
Katalognummer: