Hüttl Tivadar virágmintás porcelán süteményes tál, jelzett, matricás,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/391/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Huttl-Tivadar-viragmintas-porcelan-sutemenyes-tal-jelzett-matricas-kis-kopasnyomokkal-4~II2361184
2361184
11238
391
Beschreibung: Hüttl Tivadar virágmintás porcelán süteményes tál, jelzett, matricás, kis kopásnyomokkal, 47×16 cm
: nagy_andras