Hollóházi nagyméretű, kézzel festett huszár figura, jelzett, minimális... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/391/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Hollohazi-nagymeretu-kezzel-festett-huszar-figura-jelzett-minimalis-kopassal-27x13cm~II2362247
2362247
11162
391
Beschreibung: Hollóházi nagyméretű, kézzel festett huszár figura, jelzett, minimális kopással, 27x13cm
: karap_norbert