11120. 391. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 000 HUF
0 HUF
Herendi és Aquincumi mini porcelán tálkák, mindkettő kézzel festett, jelzett, az egyik peremén kopásnyomok, h: 8 cm, d: 7,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tm