Aquincumi porcelán macis kislány figura, jelzett, kézzel festett, kise... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/391/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Aquincumi-porcelan-macis-kislany-figura-jelzett-kezzel-festett-kisebb-kopasokkal-m14cm~II2362325
2362325
11177
391
Beschreibung: Aquincumi porcelán macis kislány figura, jelzett, kézzel festett, kisebb kopásokkal, m:14cm
: karap_norbert