Aquincum porcelán kacsapár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 6 cm, h: 8,5 cm + Porcelán madár, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 8,5 cm, h: 8,5 cm