Üveg emlékpohár festett és homokfúvott havasi gyopár mintával, XX. szá... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/391/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Glaser~500007/Uveg-emlekpohar-festett-es-homokfuvott-havasi-gyopar-mintaval-XX-szazad-elso-fele-kopott~II2356182
2356182
11319
391
Glass-objects
Rufpreis:
1 200 HUF 3,24 EUR , 3,53 USD
Beschreibung: Üveg emlékpohár festett és homokfúvott havasi gyopár mintával, XX. század első fele, kopott, m: 10 cm
: karap_norbert