30700.
391. Gelaufene Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Gács Lajos (1905-1981) ~1942. "A Rádió Újság magyar-nóta pályázata Laszgallner Ernő emlékverseny" aranyozott Br plakett, előlapon "Karácsonyi Géza - 1940" gravírozás (89x59mm) T:2 kopott aranyozás