Borsos Miklós (1906-1990) 1982. "MÉE Szeged - Kodály Zoltán 1882-1967"... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/391/kategorien~Numismatik/Ungarische-Gedenkmunzen-Plaketten~2000009/Borsos-Miklos-1906-1990-1982-MEE-Szeged-Kodaly-Zoltan-1882-1967-jelzett-Ag-emlekerem-sC3~II2322148
2322148
30671
391
4600
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Beschreibung: Borsos Miklós (1906-1990) 1982. "MÉE Szeged - Kodály Zoltán 1882-1967" jelzett Ag emlékérem sérült, ÁPV plombált "Éremgyűjtők Szervezete - Szeged" tokban (~36g/0.835/42,5mm) T:BU
: bk