30665.
391. Gelaufene Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Bognár György (1944-) 1994. "Kármán Tódor 1881-1963 - VIVAT CRESCAT FLOREAT HUNGARIA / Magyar Mérnökök és Építészek Világszövetsége" jelzett Ag emlékérem, eredeti sérül tokban (31,34g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) patina