30879.
391. Gelaufene Fernauktion
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen
5 500 HUF
14,86 EUR, 16,18 USD
1939. "MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) - Rákosligeti T.S.E" egyoldalas Br plakett. Szign.: Maklári (36,08g/52x37mm) T:2 kis patina / Hungary 1939. "MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) - Rákosligeti T.S.E" one-sided Br plaque. Sign.: Maklári (36,08g/52x37mm) C:XF small patina