cca 2002-2010 össz. 3 db SZDSZ politikai választási plakát. Egyik Béki Gabriella (1949-) dedikációjával 2002-ből. Ofszet, papír. Részben sérült. 59x41 és 119x84 cm közötti méretekben. Feltekerve.