Musik, Noten, Instrumenten

Zahl der Lose: 29

13366.

Rufpreis:
1 000 HUF
2 db Erkel Ferenc Bánk Bán c. operájával kapcsolatos könyv: Operaismertetők 6. Szövegét írta Egressi Béni, zenéjét szerezte Erkel Ferenc. Ismerteti Radnai Miklós. Bp., é.n., 	Singer és Wolfner. Kottarészletekkel. Kiadói kopott papírkötés, címlapon ceruzás tulajdonosi névbejegyzéssel. + Vámosi Nagy István, Várnai Péter: Bánk Bán az operaszínpadon. Operadramaturgiai tanulmány. Bp., 1960, Zeneműkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés
13367.

Rufpreis:
1 000 HUF
cca 1920 Eredeti népdalok Kronisch és Társa. 16p.
13368.

Rufpreis:
1 000 HUF
13369.

Rufpreis:
1 600 HUF
1960 Szegedi Szabadtéri játékok képes hanglemez. Borító sérült, hiányos, lemez jó állapotban
13370.

Rufpreis:
1 400 HUF
Duke Ellington: Mindenem a muzsika. Ford: Borbás Mária. A verseket fordította: Tandori Dezső. Bp., 1979, Gondolat. Nagy gazdag, izgalmas fekete-fehér képanyaggal. Kiadói papírkötés.
13371.

Rufpreis:
1 400 HUF
10 db hangverseny és koncert műsorfüzet az 1930-as évekből
13372.

Rufpreis:
1 000 HUF
13373.

Rufpreis:
2 000 HUF
1956-1966 Vegyes kotta tétel, 3 db:  Ránki György: Jaj de szépen muzsikálnak. Magyar dalok énekhangra, zongorakísérettel.;  Vágyom egy nő után. Harmonika album Lehár Ferenc műveiből. Átdolgozta: Kola József.;  Örökszép melódiák zongorára. II. köt. Bp., 1956-1960-1966, Zeneműkiadó. Papírkötésekben.
13374.

Rufpreis:
1 000 HUF
13375.

Rufpreis:
1 400 HUF
13376.

Rufpreis:
1 200 HUF
A Metronom 77 dalai 1-2.füzet, 2 db
13377.

A "Metronom '77" dalai 1-2.füzet, 2 db

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuell ausgerufenes Los
Katalognummer: