Andrees Allgemeiner Handatlas in 126 Haupt- und 139 Nebenkarten. Bielefeld und Leipzig, 1899, Velhagen&Klasing. Negyedik kiadás. Hiányzó gerincű, aranyozott vászon-kötésben.