Landkarten

Zahl der Lose: 43

1914 Zsebatlasz naptárral és statisztikai adatokkal az 1915. évre. Szerk.: Kogutowicz Károly és Bátky Zsigmond. Bp., 1914, Magyar Földrajzi Intézet Rt., 64 p.+6 (kihajtható, nagyméretű térképek) t. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, hiányos gerinccel, a térképek egy részén egy-két szakadással.
13323.

Rufpreis:
1 600 HUF
28
1910 Gönc és Csobád katonai térképe, kiadja: K. u. k. Militärgeographisches Institut, foltos, 45×58 cm
13324.

Rufpreis:
1 000 HUF
Európa és Kisázsia politikai térképe, 1:12000000, 40x52 cm + Corvin áruház vármegyés térképe címerekkel, szakadásokkal, 23,5x34 cm
13325.

Rufpreis:
1 000 HUF
cca 1876 A népesség szaporodása, fogyása 1876-ban tervezte Keleti Károly, rajzolta: Hátsek Ignác. Bp., Kellner Ernő-ny., 15x22 cm
13326.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
1880-1882 J(acob) Kuyper: Wereld-Atlas voor Kantoor en huiskamer. 1. Deel: Europa.; 2. Deel: Azië, Afrika, Amerika en Australië. [Egybekötve.]Amsterdam, 1880-1882,G. L. Funke, 4 p.+1-41 t.;4 p.+42-100 t. Holland nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a második részben két hiányzó térképpel (63., 84.), egy térkép kijár, sérült, beragasztott illusztrációkkal.
13327.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
1963 Magyar Népköztársaság Államigazgatási térképe, 1:500.000, Bp., Kartográfia, 78x116 cm
13328.

Rufpreis:
1 000 HUF
1890 Az Osztrák-Magyar Monarchia vasúti térképe, rajzolta: Hátsek Ignác, 1:180,000, rajta Budapest és Környéke vasúti térképpel, A kereskedelemügyi m. kir. Minister rendeletére kiadja a M. Kir. Államvasutak igazgatósága, Bp., Kellner és Mohrlüder-ny., vászonra kasírozva, szakadt, gyűrött, sérült a vászon felületén hiánnyal, foltos, 57x86 cm.
13329.

Rufpreis:
6 000 HUF
1939 A Keleti Mecsek turista térképe. Rajz: Kovács Attila. Pécs, 1939, Pécs Szab. Kir. Város idegenforgalmi irodája. Klösz György és fia műintézet, Bp. 34x30,5 cm beszakadással
13330.

Rufpreis:
1 800 HUF
cca 1900 Ózd és Kisterenye környéke katonai térkép, hajtva 60x48 cm
13331.

Rufpreis:
1 800 HUF
Nagy-Budapest, tervezte és rajzolta: Stoits György, Aczél testvérek kiadása, kivágásokkal, szakadásokkal, 69x102 cm
13332.

Rufpreis:
1 000 HUF
cca 1925 Magyarország térképe a trianoni határok feltüntetésével, tervezte: Kogutowicz Károly, kiadja: Magyar Földrajzi Intézet Rt., szakadással, 58×70 cm
13333.

Rufpreis:
2 000 HUF
Budapest, 21 térkép, utcanévjegyzék és idegenvezető címtár. Összeáll.: Gáll Pongrácz. Bp., 1942, Hellas. Félvászon kötésben, sérült gerinccel.
13334.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuell ausgerufenes Los
Katalognummer: