Szilágyi Imre (1942-): 10 éves a Siófok-Netanya Magyar Izraeli Baráti... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/391/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Judaica~500026/Szilagyi-Imre-1942-10-eves-a-Siofok-Netanya-Magyar-Izraeli-Barati-Tarsasag-Rezkarc-domb~II2360116
2360116
13201
391
Judaica
Rufpreis:
10 000 HUF 27,03 EUR , 29,41 USD
Beschreibung: Szilágyi Imre (1942-): 10 éves a Siófok-Netanya Magyar Izraeli Baráti Társaság. Rézkarc, dombornyomás, papír, jelzett, számozott (28/50). 35x50 cm
: karap_norbert