Historische Dokumenten, Handschriften

Zahl der Lose: 81

1792 Kézzel írt levél, középen szakadással, ragasztással
12363.

Rufpreis:
1 000 HUF
cca 1750 Prolixum manuale meum spirituale ex devotionibus: Maturina, diurina & Vespertina constans ... Kézzel írott lelkigyakorlatos könyv 290, kézzel beírt oldalon. Megviselt korabeli papírkötésben.
12364.

Rufpreis:
5 000 HUF
1811 Pécs, 7. dokumentum a város eszközeiről, Simon József polgármestersége idején, kézzel írott, merített papíron
12365.

Rufpreis:
1 000 HUF
13
1848 Bogyay Vince korábbi táblabíró levele Pesty Pál uzdi földbirtokos részére, 1848. júniusa lévén polgártársnak címezve, lovak és azokkal bánni tudó napszámosok ügyében, jó állapotban, 1p
12366.

Rufpreis:
4 000 HUF
10
1853-1857 2 db szignettás dokumentum
12367.

Rufpreis:
2 000 HUF
Jean Richepin, (1849-1926) francia költő, író és drámaíró autográf üdvözlő levele ismeretlen hölgynek / Autograph letter of French poet, novelist Jean Richepin, (1849-1926)
12368.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
1869 Német nyelvű dokumentum, okmánybélyeggel, viaszpecséttel
12369.

Rufpreis:
1 000 HUF
1877 Teljes vakságról orvosi bizonyítvány, kézzel írt levél, Salamon Adolf (1809-1883) aláírásával
12370.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kozma Lajos (1884-1948) építész, iparművész, grafikus autográf sorai kártyán, melyben egy művészeti képes könyvet kér Matyi nevű címzettől.
12371.

Rufpreis:
4 000 HUF
20
Benedek Marcell (1885-1969) író, irodalomtörténész és műfordító autográf levele Vass László (1905-1950) újságíró, kritikusnak irodalmi kérdésekben, méltatva a munkásságát és munkája felől érdeklődve.
12372.

Rufpreis:
3 000 HUF
1889-1902 Emléksorok, régi emlékkönyv, benne számos bejegyzéssel, közte vajdahunyadi, és budapesti bejegyzésekkel, két illusztrációval, kopott aranyozott egészbőr-kötésben. + 1906-1908 Régi emlékkönyv, bársony kötésben, fém rátéttel, réz kapoccsal, benne bejegyzésekkel, rajzokkal, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
12373.

1889-1902 "Emléksorok", régi emlékkönyv, benne számos bejegyzéssel, közte vajdahunyadi, és budapesti bejegyzésekkel, két illusztrációval, kopott aranyozott egészbőr-kötésben. + 1906-1908 Régi emlékkönyv, bársony kötésben, fém rátéttel, réz kapoccsal, benne bejegyzésekkel, rajzokkal, kissé kopott, kissé foltos borítóval.

Rufpreis:
2 000 HUF
16
cca 1900-1940 össz. 4 db tervrajz historizáló stílusú bútorokról, enteriőrökről, Szilágyi Mihály mübutor-asztalos, Bp. VIII., Práter u. 49 bélyegzővel. Ceruza, papír, vékony kartonra kasírozva. 27x21,5 és 28x34 cm közötti méretekben. Kissé foltos, egyik lap jobb feslő sarkában töréssel.
12374.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuell ausgerufenes Los
Katalognummer: