11878. 391. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
2 000 HUF
0 HUF
Régebbi német kávéörlő, fém, fa borítással, tetején Leinbrock's Ideal jelzéssel, kopásnyomokkal, fa borítás kissé sérült, m: 15 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert