Menyasszonyi fátyollal díszíttet népies vallásos kép, 1900 körül. Közepén Máriát és a kisdedet ábrázoló nyomattal, alatta feltehetően a házaspár monogramjaival. Sérült. Üvegezett, korabeli keretben, 50×39 cm