19225. 391. Gelaufene Fernauktion Juwelen
4 000 HUF
0 HUF
Aranyozott ezüst(Ag) nyaklánc, kereszt medállal, gránát kővel, jelzett, tanúsítvánnyal, h: 42 cm, bruttó: 10,15 g
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tm