Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
12 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően a XX. sz. második felében működött török festő alkotása: Erdőrészlet. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben. 50x100 cm