10529.
391. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Két pezsgős pohár. Litográfia, papír, , számozott (18/19). Üvegezett fa keretben, 29x22,5 cm