10451.
391. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Németh I jelzéssel: Csendlket gyümölcsökkel. Olaj, vászon. Fa keretben. 44,5x59,5 cm