10426.
391. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Komáromi Kacz E jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon. Üvegezett, sérült fa keretben. 35,5x29,5 cm