10343.
391. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. festő alkotása: Áldás. Olaj, vászon, sérült, körbevágva. 28,5x22,5 cm