10571.
391. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
50 000 HUF
135,14 EUR, 147,06 USD
Jelzés nélkül: Koronás Istenanya. Olaj, fémlemez, keretben, 32×25 cm