Jelzés nélkül: Hegyvidéki táj. Akvarell, papír. Üvegezett, sarkaiban k... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/391/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Jelzes-nelkul-Hegyvideki-taj-Akvarell-papir-Uvegezett-sarkaiban-kisse-serult-fa-keret~II2361093
2361093
10577
391
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: Jelzés nélkül: Hegyvidéki táj. Akvarell, papír. Üvegezett, sarkaiban kissé sérült fa keretben. 39x49 cm
: pelikán_kristóf