10412.
391. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Ilosvai Varga I jelzéssel: Faluszéle. Olaj, vászon, sérült. Fa keretben, 42,5x57 cm