10414.
391. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Háry jelzéssel: Táj híddal. Olaj, vászon, fa keretben, 40x60 cm