10410.
391. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Hanty jelzéssel: Vadászkutya zsákmánnyal. Vegyes technika, papír, sérült. Dekoratív üvegezett fa keretben, 44x44 cm